Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Haziran 2023

Samsun E Tipi Kapalı Cezaevinde İnfaz Koruma Memuruna Saldırı !

Samsun E Tipi Kapalı Cezaevinde İnfaz Koruma Memuruna Saldırı !

Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda Yunus H. isimli bir mahkum İnfaz ve Koruma Memuru olan “Bahattin CAN” ı jiletle ağır bir şekilde yaraladı.

E tipi kapalı ceza infaz kurumu’nda meydana gelen olayda hükümlü Yunus H. vardiya değişimi esnasında koğuş kapılarını açan İnfaz ve Koruma Memuru Bahattin CAN’ı önce sırtından sonra’da yüzünün 5 yerinden jiletle yaraladı. Olaydan sonra ağır yaralanan Bahattin CAN olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekiplerince Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştır. Olayın ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve hükümlü bulunan Yunus H. ‘ye hücre cezası verildiği öğrenildi.

Aslında olayın vehameti gerçekten ortada personelin eksikliği, iş yoğunluğu ve cezaevlerindeki buna benzer birçok problem varken bu olayların arkasının kesilmeyeceğini düşünüyoruz. Bu üzücü olayın ardından ne gibi güvenlik tedbirleri alınacağını da merakla bekliyoruz açıkcası. Görevi esnasında yaralanan meslektaşımıza acil şifalar diliyoruz umarız bu tür olaylar bir daha tekerrür etmez ve umuyoruz ki yetkililer bir kez daha ne denli tehlikeli iş yaptığımızın farkına varır.

Kaynak : A.A

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz